fbpx
Zaznacz stronę

Mydelniczki

Mydelniczki handmade

Mydelniczka to niezbędny element wystroju łazienki. Warto więc zadbać o to, by była oryginalna oraz wykonana z wysokiej jakości materiałów, oczywiście najlepiej naturalnych. Mydelniczki handmade to również świetny pomysł na wyjątkowy prezent, zwłaszcza dla osób ceniących rękodzieło. W zestawie z naturalnym, ręcznie wykonanym mydłem lub szamponem w kostce, mydelniczka jako podarunek sprawdzi się doskonale.

Mydelniczki ceramiczne nie tylko na mydło

Mydelniczka kwadratowa, okrągła czy w kształcie liścia spisze się wzorowo także na szafce nocnej w roli podstawki pod świeczkę, a na toaletce jako talerzyk na biżuterię bądź inne drobiazgi. W kuchni natomiast oryginalną mydelniczkę ceramiczną możemy użyć jako podstawki pod łyżkę bądź nietypowego talerzyka pod małą filiżankę.

Mydelniczka loofah

Trukwa czyli inaczej luffa, to nie tylko świetny materiał na gąbki zero waste ale także na ekologiczne mydelniczki. Produkty z trukwy są w 100% biodegradowalne i w żaden sposób nie szkodzą środowisku. Naturalna, przepuszczalna struktura pozwala na szybkie osuszanie mydła, w dodatku można taką mydelniczką gotować w max 120 stopniach, co sprawi, że zawsze będzie bezpieczna w użytkowaniu.

My cart
Your cart is empty.

Looks like you haven't made a choice yet.