fbpx
Zaznacz stronę

FRIENDLY ORGANIC Płyn do usuwania PLAM i NIEPRZYJEMNYCH ZAPACHÓW 650ml

SKU: 2141 Kategoria:

44.46 

Innowacyjna formuła na bazie aktywnych składników roślinnych doskonale usuwa / neutralizuje plamy i nieprzyjemne zapachy z tkanin, dywanów, mebli, lodówek, i podłóg pozostawiając naturalny zapach cytryny…

Brak w magazynie

Innowacyjna formuła na bazie aktywnych składników roślinnych doskonale usuwa / neutralizauje plamy i nieprzyjemne zapachy z tkanin, dywanów, mebli, lodówek i podłóg pozostawiając naturalny zapach cytryny.

Głęboko oczyszcza zabrudzenia i neutralizuje zapachy organiczne np. po jedzeniu, usuwa kwaśne zapachy brudu, moczu i innych odpadów naturalnych, produktów ubocznych.

Neutralne pH.

Całkowicie wolny od SLS (Sodium Lauryl Sulfate), fosforanów, chloru, substancji petrochemicznych.

 

SPOSÓB UŻYCIA:

 Wstrząsnąć przed użyciem.

W przypadku tkanin pranych: spryskaj bezpośrednio na plamę i odczekać 5 minut po czym wypierz ręcznie lub automatycznie w pralce.

W przypadku innych tkanin tj. dywanów, wykładzin podłogo-wych, tapicerek: Spryskaj bezpośrednio na plamę i odczekać 5 minut po czym wytrzyj dokładnie czystą szmatką, jeżeli plama nie zniknie, spryskaj ponownie i pozostaw na całą noc po czym wytrzyj dokładnie czystą szmatką.

W przypadku podłóg: spryskaj bezpośrednio na plamę i odczekać 5 minut po czym wytrzyj dokładnie czystą szmatką. Przed użyciem wypróbuj na dyskretnym obszarze czyszczonej tkaniny / powierzchni na trwałość czyszczonych kolorów, niektóre tkaniny / powierzchnie mogą farbować.

W przypadku nieprzyjemnych zapachów: spryskaj bezpośrednio na źródło nieprzyjemnego zapachu i pozostaw na całą noc, jeżeli zapach nie ustąpi, ponownie spryskaj na większej powierzchni i pozostaw na całą noc. Nie należy rozcieńczać produktu i nie należy używać innych środków czyszczących w pierwszej kolejności.

 

SKŁADNIKI:

oczyszczona woda, enzymy, etanol (uzyskany z kukurydzy), <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne na bazie roślinnych składników, olejek cytrynowy, limonene. Zastosowanie naturalnych surowców może prowadzić do zmian koloru i konsystencji.

Nie ma to wpływu na jakość produktu.

 

PRZYJAZNE DLA ŚRODOWISKA:

Wykonane z odnawialnych / przyjaznych dla środowiska składników. Produkt ulegające biodegradacji. Butelka jak i korek może być poddawana recyklingowi. Nie testowany na zwierzętach.

Pojemność:

 650ml

 

Producent:

Friendly Organic 

 

image

 

Kategoria: ekologiczny_dom.

Kategoria: dziecko_i_mama_w_ciąży.

Koszyk

Kategorie produktów