fbpx
Zaznacz stronę

Flo Organic Tampons Bio Tampony bawełniane (8 Regular + 8 Super) – 16 szt.

SKU: 3802 Kategoria:

20.54 

Flo Organic Tampons Bio Tampony bawełniane wskazane są do codziennego stosowania w trakcie normalnych oraz obfitych krwawień menstruacyjnych…

Brak w magazynie

Flo Organic Tampons Bio Tampony bawełniane (8 Regular + 8 Super) – 16 szt.Wskazania:

Flo Organic Tampons Bio Tampony bawełniane wskazane są do codziennego stosowania w trakcie normalnych oraz obfitych krwawień menstruacyjnych.Właściwości:

Flo Organic Tampons Bio Tampony bawełniane zostały wyprodukowane z biodegradowalnej bawełny. Hipoalergiczny materiał chroni wrażliwe ścianki pochwy przed podrażnieniami. Kompaktowy aplikator został wyprodukowany z tworzywa, które nadaje się do recyklingu. W opakowaniu znajduje się 16 tamponów, które zostały stworzone z myślą o normalnym i obfitym krwawieniu menstruacyjnym. Stosowanie: 

Tampon wyjmij z osłonki, pociągnij za aplikator. Wprowadź tampon do pochwy, a aplikator wyrzuć do kosza.Ważne informacje:

Zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania tamponów. Znajdziesz tam informacje na temat rzadkiej, ale poważnej choroby jaką jest Zespół Wstrząsu Toksycznego. Tampony zmieniaj co 4-8 godzin lub częściej. Zawsze wybieraj najniższy stopień chłonności odpowiadający obfitości Twojego krwawienia.Opakowanie:

16 sztuk

Koszyk

Kategorie produktów