fbpx
Zaznacz stronę

Butelka szklana do wody w etui ze skóry eko Mismatch Stone 750 ml

SKU: EB-009 Kategoria:

107.00 

Butelka ze szkła borokrzemowego w ręcznie szytym etui ze skóry ekologicznej z motywem kamienia z metalowym chwytem oraz zakrętką w kolorze Graphite Shiny.

 

Brak w magazynie

Butelka ze szkła borokrzemowego w etui z ekoskóry z motywem kamienia, bez szkodliwych tworzyw sztucznych i dodatku BPA.

Eco + Aqua = Equa. Czeska firma tworzy ekologiczne butelki, przekazując 10% zysku z ich sprzedaży organizacjom wspierającym zdrowy styl życia i ochronę środowiska.

Zalety butelek ze szkła borokrzemowego Equa Mismatch:

  • szkło borokrzemowe to materiał znacznie odporniejszy na zarysowania, zmianę temperatur i upadki oraz znacznie lżejszy niż tradycyjne szkło.
  • możesz nalewać do nich wrzącą wodę
  • butelki Equa Mismatch możesz myć w zmywarce do naczyń (zakrętkę lepiej myć ręcznie)

Dlaczego wielorazowa butelka ze szkła borokrzemowego?

Kupując butelkę wielorazowego użytku bierzemy pod uwagę zarówno aspekt ekologiczny, jak i ekonomiczny. Jednorazowy zakup butelki do wody lub innych napojów jest inwestycją długoterminową, nie tylko ograniczającą koszty zakupu napojów w opakowaniach jednorazowego użytku, ale także zmniejszającą ilość odpadów i wpływającą pozytywnie na środowisko.

Elegancka butelka Equa Mismatch Stone jest wykonana są ze szkła borokrzemowego, czyli naturalnego surowca, wykazującego wysoką odporność na niskie i wysokie temperatury, działanie środków chemicznych oraz uszkodzenia mechaniczne.

Butelka jest całkowicie bezpieczna dla zdrowia, a szkło borokrzemowe nie wpływa na smak i zapach bądź konsystencję napoju. Ma ergonomiczny kształt dopasowany się do kształtu dłoni, optymalną pojemność 750 ml oraz praktyczne ochronne etui z ekologicznej skóry z uchwytem, ułatwiające transport i chroniące napój przed szybką zmianą temperatury. Butelka wyposażona jest w specjalną zakrętkę ze stali nierdzewnej i polipropylenu, co daje gwarancję hermetycznego zamknięcia.

POJEMNOŚĆ – 750 ml
WAGA – 420 g
WYSOKOŚĆ – 255 mm
SZEROKOŚĆ – 74/80 mm
SZEROKOŚĆ USTNIKA – 30 mm
MATERIAŁ – Szkło borokrzemowe

 

My cart
Your cart is empty.

Looks like you haven't made a choice yet.