fbpx
Zaznacz stronę

Biotika świeca sojowa duża Paczula & Piżmo 180 ml

SKU: EB-037 Kategoria:

50.00 

Świeca sojowa Paczula & Piżmo to to wyjątkowa kompozycja zapachowa nie tylko dla wielbicieli orientu. Ręcznie wyrabiana przy użyciu wyłącznie ekologicznego, niemodyfikowanego wosku sojowego, wolnego od herbicydów, pestycydów i toksyn, niebielonych knotów bawełnianych oraz najlepszych kompozycji zapachowych. Całość zamknięta w szklanym, eleganckim słoiku tworzy harmonijny, minimalistyczny design.

 

Brak w magazynie

Świeca z ekologicznego wosku sojowego Paczula & Piżmo o zniewalającym zapachu. Na pierwszy plan wysuwa się intensywna, głęboka paczula, natomiast piżmo dodaje całej kompozycji zmysłowych i tajemniczych nut. Doskonały prezent dla miłośników eleganckich kompozycji zapachowych. Idealny wybór na długie, zimowe wieczory.

Czym wyróżniają się świece sojowe Biotika:

  • Wosk sojowy topi się w niższych temperaturach niż parafina dzięki, czemu świeca spala się o 50 % wolniej niż standardowa świeca parafinowa, przez co dłużej możesz cieszyć się wyjątkowym i naturalnym zapachem.
  • Świece sojowe emitują o 90 % mniej dwutlenku węgla niż świece parafinowe, dzięki czemu są znacznie zdrowsze i bezpieczniejsze.
  • Świece w całości wykonane są ręcznie, co daje gwarancję jakości i dbałości o najdrobniejszy szczegół.

Pojemność słoika: 180 ml  Czas palenia: około 40 h

Bądź pewna, że w odpowiedni sposób delektujesz się wyjątkowym zapachem i atmosferą świec z wosku sojowego Biotika:

  • Pierwszy raz świeca powinna palić się na tyle długo, by górna warstwa wosku uległa całkowitemu roztopieniu. Pozwoli to zapobiec tworzeniu się tzw. tunelu na powierzchni świecy.
  • Przed każdym paleniem świecy należy skróć knot do około 0,5 cm. Dzięki temu spalanie świecy będzie prawidłowe i ograniczysz zjawisko kopcenia.
  • Jednorazowy czas palenia świecy powinien wynosić do trzech godzin. Dłuższe palenie świecy może skutkować przechyleniem się knota.
  • Nie dotykaj ani nie przenoś świecy w trakcie jej palenia.

Koszyk

Kategorie produktów

My cart
Your cart is empty.

Looks like you haven't made a choice yet.