fbpx
Zaznacz stronę

Bee’s Wrap, Woskowana organiczna bawełna do zawijania, 3 szt., Lunch, 1 x S, 2 x M

SKU: 1119 Kategoria:

156.11 

Woskowijka, aastosowanie wosku pszczelego pozwala, dzięki ciepłu rąk, nadać “arkuszom” podczas owijania pożądany kształt, który będzie się utrzymywał. Pszczeli wosk to także właściwości antybakteryjne i przyjemny zapach (który z czasem zanika) …

Brak w magazynie

Zestaw lunchowy opakowań z bawełny organicznej i wosku pszczelego idealny, gdy chcesz zabrać do szkoły, pracy lub na wycieczkę kanapkę, przekąski, jakieś owoce i warzywa a folia spożywcza i plastikowe pojemniki nie są dla ciebie. 
 
Opakowanie na kanapkę jest na tyle duże by służyć jako podkładka podczas jedzenia przekąsek. Posiada również sznureczek i drewniany guzik do zawiązania paczuszki. 
 
2 opakowania w rozmiarze M umożliwią spakowanie warzyw, owoców, nawet tych drobnych, sera i wszystkiego co nie jest surowym mięsem. W domu możesz używać ich również do przykrywania miseczek z jedzeniem. 
 
To doskonałe rozwiązanie, które pozwoli zachować świeżość jedzenia a jednocześnie będzie dobre dla środowiska. Opakowania Bee’s Wrap są bowiem w pełni biodegradowalne a także bezpieczne dla zdrowia. 
 
Zastosowanie wosku pszczelego pozwala, dzięki ciepłu rąk, nadać “arkuszom” podczas owijania pożądany kształt, który będzie się utrzymywał. Pszczeli wosk to także właściwości antybakteryjne i przyjemny zapach (który z czasem zanika). 
 
Gdy opakowanie nie jest potrzebne należy umyć je w ZIMNEJ wodzie z dodatkiem delikatnego płynu do mycia naczyń a następnie zostawić do wyschnięcia. Właściwie pielęgnowane opakowanie będzie służyło nawet rok. 
 
W paczce są 3 “arkusze”: 
  • 2 x rozmiar M 25 x 27,5 cm – do owijania np. sera, marchewki, ziół lub do przykrycia miski. 
  • 1 x Opakowanie na kanapkę – 33 x 33 cm.  
Opakowanie wykonano na bazie wosku pszczelego, organicznej bawełny, olejku jojoba i żywicy drzewnej. 
Opakowania Bee’s Wrap są całkowicie biodegradowalne. 
Nie nadaje się do przechowywania surowego mięsa.

Koszyk

Kategorie produktów